SP20-283, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/00mm, BMW Bouwjaar 5/1986-, 320i, 325i, 92-126 kW, 45mm veerpootdiameter, Bouwjaar 5/1986-
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP20-283 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/00mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E30) |
| Bouwjaar | : 11/1982-12/1990 |
| Fahrzeug / Vehicle | : 3er (3/R) E30 Cabrio 6 Zyl. /, convertible 6 cyl. |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 5/1986- |
| Motorvariant | : 320i, 325i |
| Vermogen in KW | : 92-126 kW |
| Veerpootdiameter | : 45mm veerpootdiameter |
| Prijs incl. BTW | : 263,35 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





