SP20-133, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, BMW Bouwjaar 03/2008-, 118i, 120i, 125i, 135i, 118d, 120d, 123d, 95-225 kW, Bouwjaar 03/2008-, Max. vooraslast tot 945 kg, Max. achteraslast tot 1115 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP20-133 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : BMW |
| Model | : 1 serie (E81/E82/E87/E88) |
| Bouwjaar | : 09/2004-10/2013 |
| Fahrzeug / Vehicle | : 1er E81, 82, 87, 88 (182, 187, 1K2, 1K4, 1C) Cabrio /, 1-series E81, 82, 87, 88 (182, 187, 1K2, 1K4, 1C) convertible |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2008- |
| Motorvariant | : 118i, 120i, 125i, 135i, 118d, 120d, 123d |
| Vermogen in KW | : 95-225 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 945 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1115 kg |
| Prijs incl. BTW | : 395,54 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





