SP10-031, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, Audi Bouwjaar 10/1998-, 1.8T, 110-140 kW, Bouwjaar 10/1998-, Max. vooraslast tot 990 kg, Max. achteraslast tot 930 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-031 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8N) |
| Bouwjaar | : 10/1998-9/2006 |
| Fahrzeug / Vehicle | : TT (8N) Frontantrieb Coupe, Roadster / front-wheel drive coupe, roadster |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/1998- |
| Motorvariant | : 1.8T |
| Vermogen in KW | : 110-140 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 990 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 930 kg |
| Prijs incl. BTW | : 395,54 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





