SP10-520, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/20mm, Audi Bouwjaar 08/2006-06/2014, 1.8TFSi, 2.0TFSi, 118-155 kW, Bouwjaar 08/2006-06/2014, Max. vooraslast tot 965 kg, Max. achteraslast tot 800 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-520 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/20mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : TT (8J) |
| Bouwjaar | : 10/2006-06/2014 |
| Fahrzeug / Vehicle | : TT (8J) Frontantrieb Coupe / 2WD, coupe |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/2006-06/2014 |
| Motorvariant | : 1.8TFSi, 2.0TFSi |
| Vermogen in KW | : 118-155 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 965 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 800 kg |
| Prijs incl. BTW | : 0,00 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





