SP10-059, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Audi Bouwjaar 03/2005-02/2011, 3.0TFSi quattro, 4.2 quattro, 2.7TDi quattro, 3.0TDi quattro, 132-257 kW, Bouwjaar 03/2005-02/2011, Max. vooraslast tot 1350 kg, Max. achteraslast tot 1335 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-059 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A6 (4F) Quattro Avant / 4WD, avant |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2005-02/2011 |
| Motorvariant | : 3.0TFSi quattro, 4.2 quattro, 2.7TDi quattro, 3.0TDi quattro |
| Vermogen in KW | : 132-257 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1350 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1335 kg |
| Prijs incl. BTW | : 395,54 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





