SP10-056, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Audi Bouwjaar 03/2005-02/2011, 2.0TFSi, 2.4, 2.8FSi, 3.0, 3.2FSi, 2.0TDi, 100-213 kW, Bouwjaar 03/2005-02/2011, Max. vooraslast tot 1215 kg, Max. achteraslast tot 1240 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-056 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A6 (4F) Frontantrieb Avant / 2WD, wagon |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2005-02/2011 |
| Motorvariant | : 2.0TFSi, 2.4, 2.8FSi, 3.0, 3.2FSi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 100-213 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1215 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1240 kg |
| Prijs incl. BTW | : 395,54 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





