SP10-047, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/40mm, Audi Bouwjaar 03/1997-04/2004, 2.4i, 2.8i, 3.0, 2.5TDi, 100-162 kW, Bouwjaar 03/1997-04/2004, Max. vooraslast tot 1240 kg, Max. achteraslast tot 1090 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-047 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/40mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C5) |
| Bouwjaar | : 04/1997-05/2004 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A6 (4F) Frontantrieb Limousine / 2WD, sedan |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/1997-04/2004 |
| Motorvariant | : 2.4i, 2.8i, 3.0, 2.5TDi |
| Vermogen in KW | : 100-162 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1240 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1090 kg |
| Prijs incl. BTW | : 395,54 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





