SP10-117, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/20mm, Audi Bouwjaar 03/2009-, 1.8TFSi, 2.0TFSi, 2.0TDi, 105-155 kW, Bouwjaar 03/2009-, Max. vooraslast tot 1100 kg, Max. achteraslast tot 1160 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-117 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/20mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A5 (B8) |
| Bouwjaar | : 06/2007- |
| Fahrzeug / Vehicle | : A5 (B8) Frontantrieb Cabrio / 2WD convertible |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2009- |
| Motorvariant | : 1.8TFSi, 2.0TFSi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 105-155 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1100 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1160 kg |
| Prijs incl. BTW | : 395,54 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





