SP10-077, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/20mm, Audi Bouwjaar 06/2007-, 3.0TFSi, 3.2FSi, 2.7TDi, 3.0TDi, 176-200 kW, Bouwjaar 06/2007-, Max. vooraslast tot 1205 kg, Max. achteraslast tot 1095 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-077 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/20mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A5 (B8) |
| Bouwjaar | : 06/2007- |
| Fahrzeug / Vehicle | : A5 (B8) Quattro Coupe / 4WD coupe |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2007- |
| Motorvariant | : 3.0TFSi, 3.2FSi, 2.7TDi, 3.0TDi |
| Vermogen in KW | : 176-200 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1205 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1095 kg |
| Prijs incl. BTW | : 395,54 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





