SP10-528, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Audi Bouwjaar 04/2008-, 1.8TFSi, 2.0TFSi, 2.0TDi, 3.2FSi ohne Automatik, 88-195 kW, Bouwjaar 04/2008-, Max. vooraslast tot 1105 kg, Max. achteraslast tot 1225 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-528 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B8) |
| Bouwjaar | : 11/2007-04/2015 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A4 (B8) Quattro Avant / 4WD, wagon |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2008- |
| Motorvariant | : 1.8TFSi, 2.0TFSi, 2.0TDi, 3.2FSi ohne Automatik |
| Vermogen in KW | : 88-195 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1105 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1225 kg |
| Prijs incl. BTW | : 375,20 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





