SP10-527, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Audi Bouwjaar 10/2007-, 2.7TDi, 3.2FSi mit Automatik, 3.0TDI / with automatic gearbox, 140-195 kW, Bouwjaar 10/2007-, Max. vooraslast tot 1215 kg, Max. achteraslast tot 1160 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-527 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B8) |
| Bouwjaar | : 11/2007-04/2015 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A4 (B8) Frontantrieb Limousine, Avant / 2WD, sedan, wagon |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2007- |
| Motorvariant | : 2.7TDi, 3.2FSi mit Automatik, 3.0TDI / with automatic gearbox |
| Vermogen in KW | : 140-195 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1215 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1160 kg |
| Prijs incl. BTW | : 375,20 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





