SP10-525, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Audi Bouwjaar 10/2007-, 1.8TFSi, 2.0TFSi, 3.2FSi ohne Automatik, 2.0TDi / without automatic gearbox,, 88-195 kW, Bouwjaar 10/2007-, Max. vooraslast tot 1105 kg, Max. achteraslast tot 1160 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-525 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B8) |
| Bouwjaar | : 11/2007-04/2015 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A4 (B8) Frontantrieb Limousine, Avant / 2WD, sedan, wagon |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2007- |
| Motorvariant | : 1.8TFSi, 2.0TFSi, 3.2FSi ohne Automatik, 2.0TDi / without automatic gearbox, |
| Vermogen in KW | : 88-195 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1105 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1160 kg |
| Prijs incl. BTW | : 375,20 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





