SP10-379, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, Audi Bouwjaar 04/2001-, 1.6T, 1.8T, 2.0, 2.0FSi, 2.0TFSi, 75-162 kW, Bouwjaar 04/2001-, Max. vooraslast tot 1050 kg, Max. achteraslast tot 1075 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-379 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B6) |
| Bouwjaar | : 11/2000-10/2004 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A4 (8E) Frontantrieb Avant /, front-wheel drive wagon |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2001- |
| Motorvariant | : 1.6T, 1.8T, 2.0, 2.0FSi, 2.0TFSi |
| Vermogen in KW | : 75-162 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1050 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1075 kg |
| Prijs incl. BTW | : 375,20 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





