SP10-097, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Audi Bouwjaar 04/2002-, 2.4, 3.0, 3.2FSi, 2.5TDi, 2.7TDi, 120-188 kW, Bouwjaar 04/2002-, Max. vooraslast tot 1230 kg, Max. achteraslast tot 1100 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-097 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B6) |
| Bouwjaar | : 11/2000-10/2004 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A4 (8H) Frontantrieb Cabrio /, front-wheel drive convertible |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2002- |
| Motorvariant | : 2.4, 3.0, 3.2FSi, 2.5TDi, 2.7TDi |
| Vermogen in KW | : 120-188 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1230 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1100 kg |
| Prijs incl. BTW | : 375,20 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





