SP10-093, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 35/35mm, Audi Bouwjaar 11/2000-, 1.8T, 2.0TFSi, 3.0, 3.2FSi, 1.9TDi, 2.0TDi 6 Zyl. oder Diesel / 6 cyl. or diesel, 96-188 kW, Bouwjaar 11/2000-, Max. vooraslast 1105 tot 1220 kg, Max. achteraslast 1080 tot 1150 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-093 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 35/35mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B6) |
| Bouwjaar | : 11/2000-10/2004 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A4 (8E) Quattro Limousine /, 4WD sedan |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/2000- |
| Motorvariant | : 1.8T, 2.0TFSi, 3.0, 3.2FSi, 1.9TDi, 2.0TDi 6 Zyl. oder Diesel / 6 cyl. or diesel |
| Vermogen in KW | : 96-188 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast 1105 tot 1220 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast 1080 tot 1150 kg |
| Prijs incl. BTW | : 375,20 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





