SP10-060, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, Audi Bouwjaar 04/1994-, 1.6i, 1.8, 1.8T, ohne automatik / without gearbox, 75-132 kW, Bouwjaar 04/1994-, Max. vooraslast tot 975 kg, Max. achteraslast tot 1010 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-060 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B5) |
| Bouwjaar | : 11/1994-11/2000 |
| Fahrzeug / Vehicle | : A4 (B5) Frontantrieb Limousine, Avant 4 Zyl. ohne TDI /, front-wheel drive sedan, sagon 4 cyl. no TDI |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/1994- |
| Motorvariant | : 1.6i, 1.8, 1.8T, ohne automatik / without gearbox |
| Vermogen in KW | : 75-132 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 975 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1010 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





