SP10-171, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, Audi Bouwjaar 03/2014-, 1.8TFSi, 1.6TDi, 2.0TDi, 81-135 kW, 55mm veerpootdiameter, Bouwjaar 03/2014-, Max. vooraslast tot 1070 kg, Max. achteraslast tot 1075 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-171 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8V) |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Fahrzeug / Vehicle | : A3 (8V) Frontantrieb Cabrio / 2WD, convertible |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2014- |
| Motorvariant | : 1.8TFSi, 1.6TDi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 81-135 kW |
| Veerpootdiameter | : 55mm veerpootdiameter |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1070 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1075 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





