SP10-157, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/40mm, Audi Bouwjaar 08/2012-, 1.8TFSi, 1.6TDi mit Verbundlenker Hinterachse, 77-132 kW, Bouwjaar 08/2012-, Max. vooraslast tot 1010 kg, Max. achteraslast tot 940 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-157 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/40mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8V) |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Fahrzeug / Vehicle | : A3 (8V) Frontantrieb Limousine, Sportback /, 2WD sedan incl. sportback |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/2012- |
| Motorvariant | : 1.8TFSi, 1.6TDi mit Verbundlenker Hinterachse |
| Vermogen in KW | : 77-132 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1010 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 940 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





