SP10-391, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 20/20mm, Audi Bouwjaar 07/2003-, 2.0TDi quattro, 103-125 kW, 55mm veerpootdiameter, Bouwjaar 07/2003-, Max. vooraslast tot 1150 kg, Max. achteraslast tot 1125 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-391 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 20/20mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8P) |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Fahrzeug / Vehicle | : A3 (8P) Quattro Limousine inkl. Sportback & S3 /, 4WD sedan incl. sportback and S3 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 07/2003- |
| Motorvariant | : 2.0TDi quattro |
| Vermogen in KW | : 103-125 kW |
| Veerpootdiameter | : 55mm veerpootdiameter |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1150 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1125 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





