SP10-386, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 35/35mm, Audi Bouwjaar 08/2004-, 1.9TDi, 2.0TDi, 77-147 kW, 55mm veerpootdiameter, Bouwjaar 08/2004-, Max. vooraslast tot 1160 kg, Max. achteraslast tot 1005 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP10-386 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 35/35mm |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8P) |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Fahrzeug / Vehicle | : A3 (8P) Frontantrieb Sportback /, front-wheel drive sportback |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/2004- |
| Motorvariant | : 1.9TDi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 77-147 kW |
| Veerpootdiameter | : 55mm veerpootdiameter |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1160 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1005 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





