SP15-004, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, Alfa Romeo Bouwjaar 05/2000-09/2005, 2.5 V6, 1.9JTD, 2.4JTD, 3.2 GTA, 110-141 kW, Bouwjaar 05/2000-09/2005, Max. vooraslast tot 1060 kg, Max. achteraslast tot 1000 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP15-004 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 156 |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Fahrzeug / Vehicle | : 156 (932) Sport wagon /, sportswagon |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/2000-09/2005 |
| Motorvariant | : 2.5 V6, 1.9JTD, 2.4JTD, 3.2 GTA |
| Vermogen in KW | : 110-141 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1060 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1000 kg |
| Prijs incl. BTW | : 385,37 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





