SP15-023, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, Alfa Romeo Bouwjaar 01/2001-, 1,9JTD, GTA, 74-125 kW, Bouwjaar 01/2001-, Max. vooraslast tot 1040 kg, Max. achteraslast tot 980 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP15-023 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 147 |
| Bouwjaar | : 01/2001- |
| Fahrzeug / Vehicle | : 147 (937) auch 5 Turer /, incl. 5door models |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/2001- |
| Motorvariant | : 1,9JTD, GTA |
| Vermogen in KW | : 74-125 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1040 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 980 kg |
| Prijs incl. BTW | : 385,37 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





